ReviewPro'yu İnceleyin

ReviewPro analizler, müşteri bilgi sistemi, rekabet karşılaştırmaları ve özel raporlar sunarak organizasyonunuzu daha etkin yönetmenizi sağlar.

Review Pro Logo

Misafir deneyimini bir üst seviyeye taşıyın

Misafir geri bidirimlerini dinleyin ve hızlı ve etkin bir şekilde yanıtlayın, beklentiler aşılsın, otelinizin gelirleri artsın.

Operasyonel ve hizmet iyileştirmelerinizi belirlemenize ve bu değişikliklerin tüm organizasyonunuza uygulanmasına olanak sağlamak için iç işleyişinizi etkin bir şekilde yönetiyoruz.

 

 

 

 

 

OTEL İTİBAR YÖNETİMİ

Otelinizin başarı sırasını yorum siteleri ve OTA’larda görebileceğiniz gibi Ortalama Günlük Başarı Sıralamasından (ADR)’ da izleyebilirsiniz.

Misafir memnuniyetini arttırın ve gelir artışınızı görün.

Etkin bulut tabanlı çözümlerimizle online olarak itibarınızı değerlendirin ve yönetin. Bu sayede daha iyi bir misafir deneyimi elde edin ve yorum siteleri ve OTA’larda başarı sıralamanızı arttırın.

Gelirinizi arttırmak için online yorumlara ağırlık verin.

Otelinizin Global Review IndexTM’ de 1 puan artışı RevPAR ‘de % 1.42’ye kadar artış sağlayacaktır.

İnceleme siteleri ve OTA’larda başarı sıralamanızı arttırın.

İşleyişe öncelik verebilmek için yorum analizlerine ağırlık verin ve daha iyi misafir deneyimi ve beklentilerin ötesine geçmek için hizmetlerinizi iyileştirin.

Rakiplerinizden daha iyi çalışın.

Ayrıntılı rekabet bilgisi edinin, güçlü ve zayıf yanlarınızı belirleyin. Toplamda 120 ‘den fazla konaklama ile ilgili konuda doğrudan rakiplerinizle kendinizi karşılaştırın.

 

 

 

Neden ReviewPro’yu seçmelisiniz

Bizim misafir bilgilerimiz otelcilik profesyonellerine iç işleyiş ve süreçlerini misafir memnuniyeti ve gelirlerini arttırmaya yönelik olarak değiştirme fırsatı verir, ayrıca şunları sağlar;

 

Otelcilik sektörü ve teknolojilerini eşsiz bir şekilde anlama,

Başarıya ulaşmak için çözüm odaklı ve misafirlere yardım çerçevesinde çalışma,

Markaya bağlı bir ekip meydana getiren uzman eğitim ve destek,

Veri uyumu için açık ve esnek yaklaşım,

 

 

MİSAFİR MEMNUNİYET ANKETLERİ

Olumlu misafir deneyimi elde etmek için konaklama sırasında ve sonrasındaki yorumlara ağırlık verin.

Daha iyi misafir deneyimi elde etmek için misafir memnuniyeti kaynaklı yorumlara ağırlık verin.

Esnek anketlerimiz ile doğrudan yoruma ulaşın ve yorum hacmi / başarı sırası artışınızı TripAdvisor ve diğer inceleme sitelerinden izleyin.

 

 

İşleyiş ve hizmet mükemmelliği için içinizdekini harekete geçirin.

Bu hem güçlü hem de esnek olan araç size konaklama sırasında ve sonrasında etkin anketler yapma fırsatı verir ve böylece misafirlerin gerçekten nelerden hoşlandığı / hoşlanmadığı konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olur ve online itibarınızı olumlu bir şekilde arttırabilirsiniz.

Tüm misafir yorumlarını tek bir panelde görün

Online itibar ve misafir anketlerini bir araçta sunan tamamen bütünleşik platformumuz sayesinde tüm misafir yorumlarını daha kolay ve etkin bir şekilde yönetin.

 

 

TripAdvisor’da yorum hacmini ve başarı sıralamasını arttırın.

Yorum hacmi / güncelliği için TripAdvisor Review Collection programı ‘na katılın ve o daha güvenli bir şekilde ilerleyin.

 

 

 

 

 

Misafir memnuniyetini, ADR & RevPAR’ı arttırın.

Operasyonlarınızdaki güçlü ve zayıf yönlerinize daha derin bir yaklaşımda bulunun ve bu sayede gelirinizi arttırırken mükemmelliğe ulaşıp beklentilerin ötesine geçin.

OTOMATİK VAKA YÖNETİMİ

İşletmenizdeki işleyişi bir akışa göre ayarlayın ve hizmet mükemmelliğini sağlayın.

İşleyişi kolaylaştırın ve hizmet mükemmelliğini sağlayın.

Misafirlerin konaklamasını olumsuz bir şekilde etkileyen konuları vaktinde çözün ve kayda değer deneyimler yaşatın ki misafirlerinizin beklentilerinin ötesine geçebilin ve olumlu yorumlar alın.

Önemli misafir yorumlarını hızlı ve etkin bir şekilde yanıtlayın.

Size hızlı bir şekilde işleyiş ve hizmet eksikliklerini göstermek, kullanımı kolay ve aynı zamanda etkin bir çözüm olan sistemin temel hedefidir. Online yorumlar, konaklama sırasında veya sonrasındaki anketleri ve kimi özel olaylara ilişkin bildirimleri otomatik bir şekilde ekleyerek bu sistem size iç standartlara ulaşıldığınızdan emin olmanızı sağlar.

 

 

Tek tuşa basarak takip edin

İşleyiş kurallarını hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirerek ilgili ekip üyelerini olağanüstü dikkat gerektiren önemli konularda haberdar edebilirsiniz.

Çalışan etkinliğini arttırın ve maliyetleri azaltın

Çok fazla ihtiyacınız olduğunda ekibinizin daha iyi odaklanmasını sağlayın ve gerekli iç işleyişi yönetmeleri için güçlendirin.

 

 

 

 

Sorunlar tanımlanırsa = konular çözülür

Kaynak ister misafir yorumları, anket yanıtları, isterse de tesisteki bir misafirin güncel bir talebi olsun; ekibiniz bu konuya ReviewPro masaüstü çözümü olan mobile App aracılığıyla öncelik verip bu konuyu yönetebilir.